Apartmánový dom

Zaria


V apartmánovom dome ZARIA sa nachádza 5 samostatných apartmánov COMFORT.
Zobraziť viac
Apartmánový dom

Vera


V apartmánovom dome VERA sa nachádza 9 samostatných apartmánov COMFORT.
Zobraziť viac

ZimaZimné športy

Lyžovanie, bežkovanie, snowboarding, skialpinizmus, ale aj lety balónom si môžete užiť v lyžiarksych strediskách a okolí. 

Lyžiarske centrum Jasná (29 km)

jasnaNajväčšie lyžiarske stredisko na Slovensku s najlepšími prírodnými podmienkami na lyžovanie a snowboarding. Nachádza sa v nadmorskej výške 900-2024m. Okrem perfektne upravených zjazdoviek rôznych stupňov obtiažnosti tu nájdete aj SNOWPARK upravený pre začiatočníkov aj skúsených lyžiarov. V stredisku sú vhodné podmienky aj pre skialpinistov, freeride a bežecké lyžovanie.

 

 

 

Skipark Ružomberok (15 Km)

malinoV stredisku je k dispozícii 12km zjazdových trait, najdlhšia z nich meria 3900m, prekoná výškový rozdiel 698m a je najdlhšou umelo zasnežovanou zjazdovkou na Slovensku. Vysoké kapacity dopravných zariadení sú zárukou minimálnych čakacích dôb a komfortného lyžovania v najnavštevovanejších dňoch. V celom areály SKI Parku je niekoľko stravovacích zariadení a bufetov, ktoré ponúkajú množstvo rýchleho občerstvenia priamo na svahu. Okrem lyžovania môžete zažiť let balónom, snowtubing a pre snowboardistov je novo vybudovaný Snowboarding Park.

 

 

Park Snow Donovaly (40 Km od)

donovalyVynikajúce lyžiarske podmienky s perfektne upravenými traťami na slalom, zjazd, bežky aj snowboarding. Je možné využiť aj požičovňu lyží a snowboardov, pre začiatočníkov je k dispozícii lyžiarska škola. V stredisku je viac ako 11km pravidelne upravovaných lyžiarskych tratí, zo 17 zjazdoviek je viac ako 7km zasnežované umelým snehom. Pre milovníkov snowboardu-adrenalínu sú pripravené špičkové terény na freeriding, jumping s množstvom reilov a prekážok.  

Menšie regionálne vleky v okolí

Upravené zjazdovky nájdete tiež v menších regionálnych centrách v okolí: Závažná Poruba, Podbreziny, Žiar, Jakubovany.