Apartmánový dom

Zaria


V apartmánovom dome ZARIA sa nachádza 5 samostatných apartmánov COMFORT.
Zobraziť viac
Apartmánový dom

Vera


V apartmánovom dome VERA sa nachádza 9 samostatných apartmánov COMFORT.
Zobraziť viac

Termálne prameneTermálne pramene

Liečivé pramene pôsobia blahodárne zvlášť na pohybové a dýchacie ústrojenstvo, urologické problémy a majú veľmi priaznivé kozmetické účinky. Pozitívne účinky na psychiku sa prejavia takmer okamžite, vďaka prvkom litia, ktorý liečivá voda obsahuje. 

Voný park Bešeňová (400 m od)

BešeňováTermálne kúpalisko s celoročnou prevádzkou. 8 vonkajších bazénov s geotermálnou vodou s teplotou 60,5 stupňov. Naviac novo dokončených 5 bazénov s čírou ohrievanou vodou s tepolotou od 24 do 37 stupňov celzia, ktoré sú v prevádzke celú letnú sezónu.

 

 

 

Aquapark Tatralandia (17 Km od)

TatralandiaAquapark so všetkým, čo k nemu patrí: bazény, tobogány, atrakcie pre deti s celoročnou prevádzkou. Wellnes, masáže, sauny a animácie pre celú rodinu.

 

 

 

Kúpele Lúčky (7 Km od)

LúčkyMajú dlhodobú tradíciu v liečbe gynekologických ochoreniach a od roku 2005 sa tu lieči aj pohybové ústrojenstvo. Pokiaľ nie ste ich hosťami, môžete využiť voľne predajné procedúry – bazény, masáže, solux, horské slnko, masáž lávovými kameňmi atď.

 

 

 

Liptovský Ján (26 Km od)

Liptovský JánNajstaršie kúpele na Liptove (liečivé pramene su využívané od 14 storočia). Pramene liečia poruchy látkovej výmeny, reumatické, žalúdočné, ženské a črevné ochorenia, alergie a stavy po nervových obrnách. Liečivá voda sa používa aj vnútorne – podporuje trávenie.